Gods Of Anime
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Gods Of Anime

Un forum pentru cei atrasi in mirajele animeului
 
AcasaAfilieriUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Hello boys and girls!

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
NaRu
Admin
NaRu


Numarul mesajelor : 38
Varsta : 29
Localizare : Varasti
Data de inscriere : 30/11/2008

Hello boys  and girls! Empty
MesajSubiect: Hello boys and girls!   Hello boys  and girls! Icon_minitimeDum Noi 30, 2008 12:37 am

Helo Helo Peoples ce faceti? cheers Dupa cum vedeti ati intrat pe forumul nostru anime adik al meu Naru al lui L-desu si al broului meu Inuyasha Mirage facut intr.o zi de plictiseala cand nu aveam ce face (app credit lui L-desu el a venit cu ideea Razz ) suntem 3 omuleti diferiti de cealalta lume si foarte asemanatori cu voi anime fans Wink dupa cum vedeti e un forum diferit (scuzati banalitatea infatisarii dar de incepatori ce sa.i faci asta e viata) si dupa cum o sa vedeti exista si hentai (am in gand si yaoi si yuri daaarr ma mai gandesc) vrem sa facem ceva diferit dar si riscam sa ne fie forumul inchis....asa suntem noi mai pervi mai zapaciti si ne place sa fim noi Wink deci fiti si voi voi si nu faceti griji ca o sa va banam nu suntem asa Distractie Placuta :-*


Ultima editare efectuata de catre NaRu in Mar Dec 16, 2008 9:04 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
https://www.youtube.com/user/keyko09
L-desu
Admin
L-desu


Numarul mesajelor : 81
Varsta : 29
Localizare : Piatra Neamt
Data de inscriere : 30/11/2008

Hello boys  and girls! Empty
MesajSubiect: Re: Hello boys and girls!   Hello boys  and girls! Icon_minitimeDum Noi 30, 2008 8:02 pm

helo lume Arrow
Sus In jos
https://www.youtube.com/user/darthcezarus
Inuyasha Mirage
Admin
Inuyasha Mirage


Numarul mesajelor : 20
Varsta : 29
Localizare : Braila:>
Data de inscriere : 30/11/2008

Hello boys  and girls! Empty
MesajSubiect: Re: Hello boys and girls!   Hello boys  and girls! Icon_minitimeMar Dec 16, 2008 9:38 pm

hy there Very Happy geek
Sus In jos
n.a.r.u
Admin
n.a.r.u


Numarul mesajelor : 66
Varsta : 29
Localizare : Varasti
Data de inscriere : 03/01/2009

Hello boys  and girls! Empty
MesajSubiect: Re: Hello boys and girls!   Hello boys  and girls! Icon_minitimeVin Ian 09, 2009 2:55 pm

etooooo gomenasai dar eu mi.am uitat parola drunken scratch deci tot naru sunt numa ca mi.am schimbat varianta la nume rendeer
Sus In jos
Continut sponsorizat





Hello boys  and girls! Empty
MesajSubiect: Re: Hello boys and girls!   Hello boys  and girls! Icon_minitime

Sus In jos
 
Hello boys and girls!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Gods Of Anime :: Prima categorie :: Bine Ati Venit!-
Mergi direct la: