Gods Of Anime
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Gods Of Anime

Un forum pentru cei atrasi in mirajele animeului
 
AcasaAfilieriUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Sugestii sau Nemultumiri

In jos 
+2
L-desu
n.a.r.u
6 participanți
AutorMesaj
n.a.r.u
Admin
n.a.r.u


Numarul mesajelor : 66
Varsta : 29
Localizare : Varasti
Data de inscriere : 03/01/2009

Sugestii sau Nemultumiri Empty
MesajSubiect: Sugestii sau Nemultumiri   Sugestii sau Nemultumiri Icon_minitimeMar Ian 13, 2009 10:57 pm

Ideea unui membru chiar foarte buna bv lui:-p...aici scrieti daca aveti vre.o sugestie sau chiar vre.o nemultumire cu siteul si vom incerca sa remediem....
Sus In jos
L-desu
Admin
L-desu


Numarul mesajelor : 81
Varsta : 29
Localizare : Piatra Neamt
Data de inscriere : 30/11/2008

Sugestii sau Nemultumiri Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii sau Nemultumiri   Sugestii sau Nemultumiri Icon_minitimeMier Ian 14, 2009 3:15 pm

eu primu eu eu eu deci asa farao prima mea sugestie e sa organizam concursuri pe forum clown
Sus In jos
https://www.youtube.com/user/darthcezarus
n.a.r.u
Admin
n.a.r.u


Numarul mesajelor : 66
Varsta : 29
Localizare : Varasti
Data de inscriere : 03/01/2009

Sugestii sau Nemultumiri Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii sau Nemultumiri   Sugestii sau Nemultumiri Icon_minitimeMier Ian 14, 2009 4:44 pm

sunt deacord doar ca nu putem face concursuri doar cu 6 oameni dintre care numai 2 intram mereu unu intra cateodata altul nu a mai intrat deloc si altul abia daca intra....cand ne vom face forumul 100% ma voi ocupa de reclama si atunci cand vom avea membrii ne bagam:-p acusica sa ne ocpam de forum:D
Sus In jos
Hades

Hades


Numarul mesajelor : 18
Varsta : 30
Data de inscriere : 17/12/2008

Sugestii sau Nemultumiri Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii sau Nemultumiri   Sugestii sau Nemultumiri Icon_minitimeMier Ian 14, 2009 7:25 pm

Randu' meu pirat ...

Prima chestie ar fi ... se poate sa scapati de "calendrier"-ul ala?!Arata cam ciudat,ca e diferit de restu' meniului...nush,parerea mea!
A doua ... cred ca sunt cam multe "categorii" ... i mean ... trebuie sa fie la fiecare "forum" cate o categorie[ma refer la bara aia care le desparte] ... prea multe ... pe mine cel putin ma dor ochii cand ma uit ... dar in fine...parerea mea!
Aaa....propo [XD] acuma daca tot e topicu' asta cu sugestii si nelamuriri la categoria "reguli" ,se poate sa schimbati titlu forumului?!i mean...nu sunt numai regulile aici,mai sunt sugestiile si nemultumirile...dunno...my opinion!

Momentan atat ... cand mi-oi mai aminti,mai zic Very Happy.

Have a nice day n_n !!!
Sus In jos
n.a.r.u
Admin
n.a.r.u


Numarul mesajelor : 66
Varsta : 29
Localizare : Varasti
Data de inscriere : 03/01/2009

Sugestii sau Nemultumiri Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii sau Nemultumiri   Sugestii sau Nemultumiri Icon_minitimeMier Ian 14, 2009 9:10 pm

okey tipule chestia cu calendarul am observat.o si pe mine ma sacaie si am incercat sa o schimb dar fara rezultat dar voi reusi...cat despre nume voila l.am schimbat.....despre forum....gomenasai dar asa va ramane...mie nu mi se pare si nici lui L-desu ci daca nu am tine alea ar fi prea amestecate fiecare amine e diferit si eu chiar am un fix sa se cunoasca diferenta sa nu fie amestecat....so tanks pt opinia ta daca mai ai zi Smile
Sus In jos
Hades

Hades


Numarul mesajelor : 18
Varsta : 30
Data de inscriere : 17/12/2008

Sugestii sau Nemultumiri Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii sau Nemultumiri   Sugestii sau Nemultumiri Icon_minitimeVin Ian 16, 2009 12:04 pm

Tot eu Twisted Evil ...

1)S-ar putea pune niste emoticon-uri noi ?!

Ce am eu :
Sugestii sau Nemultumiri 1-1Sugestii sau Nemultumiri 11Sugestii sau Nemultumiri 13Sugestii sau Nemultumiri 14Sugestii sau Nemultumiri 18Sugestii sau Nemultumiri 19Sugestii sau Nemultumiri 21

[Nu mai postez de pe Yahoo ca le stiti,si le puteti lua si singuri din pc Razz]

-->
Spoiler:

Sorry pentru excesul de emoticon,but...sigh! este pentru o cauza nobila XD.

2)Avand in vedere ca voi trei sunteti admini,nu moderi[me rog...ca admini,aveti si "drepturile" unui moder:P] schimbati-va culoarea o.o aia albastra e pt moderi...sau dak va place albastru pt admin,lasati albastru pt admin,da' scapati de "moder" cu culoarea albastra de la legenda XD ... e cam ambigua faza ...nvm ... my opinion ... lol!

C'ya later !!! Sugestii sau Nemultumiri Ththlolz

[Edit: Am uitat XD ... Nu exista nicio categorie cu jocuri,muzica,si alte dastea?!Lucruri care nu au neaparata legatura cu anime-urile ... rabbit nush ... cred ca ar fi interesant ... Aaannnd ...btw...no "Fan Fiction" ,no Fan Art",no "Gfx" ,no "Amv" ?! T_T ... siiigh!!!dunno...my opinion ... What a Face ]


Ultima editare efectuata de catre Hitsu in Sam Ian 17, 2009 9:12 am, editata de 1 ori
Sus In jos
n.a.r.u
Admin
n.a.r.u


Numarul mesajelor : 66
Varsta : 29
Localizare : Varasti
Data de inscriere : 03/01/2009

Sugestii sau Nemultumiri Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii sau Nemultumiri   Sugestii sau Nemultumiri Icon_minitimeVin Ian 16, 2009 2:20 pm

of mey ti.am zis ca forumul nu e facut 100% este incomplet jocurile si muzik si etc le vom adauga la sfarsti te rog sa ai rabdare....cat despre emoticons....(HOLY COW se blocheaza pagina @_@)mai adaugam ti.am zis si asta te rog SA AI RABDARE! vom baga si fan fic pt ca is pasionata si poate imi voi pune si eu asa zisele ficuri ale mele Happy e incomplet si incetul cu incetul (la propriu ne ia ceva pana il facem:D)il vom imbunatatii asa ca RABDARE Plisssss
Sus In jos
Hades

Hades


Numarul mesajelor : 18
Varsta : 30
Data de inscriere : 17/12/2008

Sugestii sau Nemultumiri Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii sau Nemultumiri   Sugestii sau Nemultumiri Icon_minitimeSam Ian 17, 2009 10:57 am

[De data asta,e o rugaminte XD]
Se poaate sa mai puneti inca 4 anime-uri?!Sailor Moon,Wolf's Rain,Ergo Proxy si Love Hina?!
Doar daca se poate si daca vreti,eu doar am spus :-"
Off Topic : Mi-ati spus ca forumu' e in constructie ... da' mai zic si eu una,alta...no offence XD

Have a nice day n_n !!!
Sus In jos
Inuyasha Mirage
Admin
Inuyasha Mirage


Numarul mesajelor : 20
Varsta : 29
Localizare : Braila:>
Data de inscriere : 30/11/2008

Sugestii sau Nemultumiri Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii sau Nemultumiri   Sugestii sau Nemultumiri Icon_minitimeLun Ian 19, 2009 9:25 pm

nu cred k e o problema asta:Poricum vad k si u ajuti la construirea forumului si apreciem
Sus In jos
n.a.r.u
Admin
n.a.r.u


Numarul mesajelor : 66
Varsta : 29
Localizare : Varasti
Data de inscriere : 03/01/2009

Sugestii sau Nemultumiri Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii sau Nemultumiri   Sugestii sau Nemultumiri Icon_minitimeLun Ian 19, 2009 10:25 pm

Ba da e o problema Razz ca nu e totu terminat deci e dezamagitor...siii asta.i scopu categoriei cine are idei geniale sa le zica Huhuhu
Sus In jos
Higure
Admin
Higure


Numarul mesajelor : 15
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 21/02/2009

Sugestii sau Nemultumiri Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii sau Nemultumiri   Sugestii sau Nemultumiri Icon_minitimeSam Feb 21, 2009 11:57 pm

Am si eu cateva sugestii pt forum:
1. Aranjati structura forumului,e cam dezordonata.
2.Va lipsesc categoriile Fan-Art ,Cafenea ,Manga...etc.
3.Pe forum se cam face spam.
4.Regulamentul e cam simplu.
Cam atat momentan. (daca e ceva dau edit)
Sus In jos
n.a.r.u
Admin
n.a.r.u


Numarul mesajelor : 66
Varsta : 29
Localizare : Varasti
Data de inscriere : 03/01/2009

Sugestii sau Nemultumiri Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii sau Nemultumiri   Sugestii sau Nemultumiri Icon_minitimeDum Feb 22, 2009 1:11 am

offffffffffffffff frate....iarasi ma repet....suntem in constructie....stiu ca.s alandala chestiile pe aici am de gand sa le aranjez stiu ca lipsesc categorii avem de gand sa le facem Wink....cat despre reguli nu prea vreau sa fie ceva strict adica nu e scoala aici pur si simplu vorbim si ne distram scratch
Sus In jos
Higure
Admin
Higure


Numarul mesajelor : 15
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 21/02/2009

Sugestii sau Nemultumiri Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii sau Nemultumiri   Sugestii sau Nemultumiri Icon_minitimeMier Mar 18, 2009 11:06 pm

Pai...ne distram,dar trebuie sa avem si unde,cu toate ca am acces la panou,dar nu am chef sa ne certam pe tema "de ce nu ne-ai spus si noua ce voiai sa faci" sau altele.Am destule idei pt forumul vostru,cum ar fii:am cateva site-uri de manga download as putea sa pun aici manga-uri (pt downlaod gratuit) si altele(pe care le-am uitat)

Structura ar trebui sa fie cam asa:
1.Regulament
-Regulamentul Gods of Anime
2.User
-Wellcome
-About us
-Feedback
-Interview
- Jurnale
3.Anime (naru voia sa le imparta pe genuri)
-About anime
-Action
-Romance
-Horror
-Fantesy
-Comedy
4.Manga
-About manga
-Download
-Shounen
-Shoujo
-Shounen-ai/Yaoi
-Shoujo-ai/Yuri
5.Fun-area
-Cafenea
-Jocuri forum
-Muzica
-Filme
-PC-games
- IT
-Dezbateri
-Diverse
6.Fan-zone
-Fan-Fiction
-Fan-Art
-Gfx
-AMV
7.Cosul de gunoi (Arhiva)
-Cos de gunoi (sau cum vreti sa-i spuneti)

Tot ce e ingrosat sunt categoriile.Oricum,face-ti cum vreti voi ( ca doar e forumul vostru)incerc si eu sa va ajut cum pot... :$_$:
Sus In jos
Hades

Hades


Numarul mesajelor : 18
Varsta : 30
Data de inscriere : 17/12/2008

Sugestii sau Nemultumiri Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii sau Nemultumiri   Sugestii sau Nemultumiri Icon_minitimeJoi Mar 19, 2009 7:43 am

Vazui o neregula [asta-s io,numa' nereguli vad xD]

Pot sa-mi schimb nick-ul de cate ori am chef ... voi la ce va ganditi ?!Sa il lasati asa [userii sa-si schimbe in prostie nick-urile de nu mai stii care e,cine e... saau ... se creeaza un topic unde user-ul sa-si spuna nickul vechi si nickul nou,sa stii si u care e o.o

Ma rog,nu ma bag ...

C'ya around...
Sus In jos
mela

mela


Numarul mesajelor : 2
Varsta : 27
Localizare : Brasov;x;x:X
Data de inscriere : 15/02/2011

Sugestii sau Nemultumiri Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii sau Nemultumiri   Sugestii sau Nemultumiri Icon_minitimeMar Feb 15, 2011 6:00 pm

De ce nu va puneti un "Chat Box"?Asa puteti comunica cu membri..il puteti pune in Portal Very Happy..
Ce ziceti nu-i o idee buna?Wink
Asta cred eu ca-i lipseste forum-ului ca in rest e frumos,chiar imi place...Razz
Sus In jos
http://clubstars.forumcreativ.com/forum
Continut sponsorizat





Sugestii sau Nemultumiri Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii sau Nemultumiri   Sugestii sau Nemultumiri Icon_minitime

Sus In jos
 
Sugestii sau Nemultumiri
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Gods Of Anime :: Prima categorie :: Reguli si Sugestii-
Mergi direct la: